Замість Податкової міліції має бути створено фахову Службу фінансових розслідувань — Яценюк

Замість Податкової міліції має бути створено фахову Службу фінансових розслідувань. Про це розповів прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабінету міністрів 5 серпня, пише Українська правда.

«Минулого року Кабінет міністрів подавав до парламенту закон про створення Служби фінансових розслідувань. Податкова міліція повинна піти в минуле – і це є частиною реформування нашої Державної фіскальної служби… До парламенту повинен бути внесений напрацьований закон про створення Служби фінансових розслідувань. Демілітаризована (має бути служба – ред.), без погонів, без автоматів, але з мозгами і з сильними людьми, які здатні відслідковувати всі схеми щодо ухилення сплати податків, всі схеми щодо конвертаційних центрів і формування незаконних податкових кредитів. Тобто це повинні бути фахові детективи, аудитори, зброя у яких – не автомат, а мізки», – сказав він.

З його слів, ця Служба діятиме у складі Державної фіскальної служби.

«Замість Податкової міліції, яка сьогодні мілітаризована і має доволі специфічну репутацію, хоча новий голова Податкової міліції виправляє цю репутацію, – ми переходимо на стандартний західний підхід, де Податкова міліція ліквідується, а створюється фахова Служба фінансових розслідувань у складі Державної фіскальної служби», – наголосив Яценюк.

0

888