Варлам Мосідзе

Провідний експерт, керівник напряму «Медицина»

З 2007 року до сьогодні являється провідним консультантом грузинських та європейських страхових компаній, а також приватних постачальників медичних послуг. З 2007 до 2012 рр. консультант Міністра та Міністерства праці, соціального захисту та охорони здоров’я Грузії.

Протягом 16 років, з 1987 по 2003 рр., пан Мосідзе працював за фахом – лікарем дерматовенерологом. Це дозволило йому на власному досвіді вивчити реалії грузинської медицини та напрацювати власні ідеї щодо необхідних реформ.

Після приходу до влади команди реформаторів Міхеїла Саакашвілі, у 2004 році, був запрошений на посаду Начальника управління регіональної політики. Серед сфер його компетенції – участь у формуванні єдиної політики міністерства, створення індикаторів вимірювання ефективності роботи регіональних структур міністерства, координація заходів, спрямованих на підтримку регіональної політики міністерства тощо.

З 2004 по 2007 рр. Варлам обіймав посаду заступника Міністра праці, соціального захисту та охорони здоров’я Грузії. Серед інших питань координував напрямок менеджменту та людських ресурсів в охороні здоров’я. У 2007 році був призначений в.о. керівника Агентства з фармакологічної діяльності. Працював над оптимізацією структури та процесів в Агентстві, над законодавчим забезпеченням діяльності фармакологічної сфери, брав участь у формуванні державної політики щодо регулювання фармацевтичного ринку тощо.

Варлам Мосідзе випускник Тбіліського державного університету ім. І. Джавахішвілі за спеціальністю «Лікарняна справа», згодом закінчив спеціалізовану програму за напрямом «Лікар-дерматолог».