В Антикорупційне бюро братимуть лише безпартійних

Народні депутати підтримали за основу законопроект № 2492 щодо особливостей врегулювання трудових відносин за участю працівників Національного антикорупційного бюро, – повідомляє інформаційне агентство УКРІНФОРМ.

За повідомленням інформагентства, відповідне рішення підтримали 226 депутатів.

Законопроект передбачає встановити заборону для співробітників Антикорупційного бюро бути членами політичних партій та обмежити їх участь у виборчому процесі.

Крім того, законопроектом пропонується включити Антикорупційне бюро до державних органів, які беруть участь у боротьбі з організованою злочинністю, до кола суб’єктів забезпечення національної безпеки.

«У зв’язку з тим, що ми прийняли закон про Національне антикорупційне бюро, нам треба внести зміни в інші нормативно-правові акти, щоб у правовому полі з’явилося таке поняття, як «Антикорупційне бюро», – заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова в ході обговорення законопроекту.

Нагадаємо, що на сайті Уряду раніше повідомлялося про затвердження антикорупційної програми Укрпошти. Програма протидії корупції на підприємстві включає 9 пунктів, зокрема: виявлення корупційних ризиків; удосконалення структурної схеми управління підприємством; запобігання тінізації системи продажу товарів широкого вжитку; контроль достовірної інформації, забезпечення повноти та актуальності даних обліку, відслідковування та управління залишками товарів та матеріалів на складах; забезпечення прозорої системи прийняття на роботу; забезпечення доброчесності праці; покращання використання державного майна; формування громадської підтримки дій УДППЗ «Укрпошта» у запобіганні і протидії корупції; профілактичні та просвітницькі заходи.

0

487