Президент вимагає прискорити реалізацію плану візової лібералізації з ЄС

Президент України Петро Порошенко наголосив на необхідності прискорити завершення виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Про це він заявив на 13-му засіданні Національної раді реформ, передає прес-служба глави держави.

Так, Порошенко нагадав, що до 9 листопада МЗС України повинен надати європейцям всю інформацію про виконання цього плану, і закликав уряд і парламент скоординувати дії для забезпечення реалізації взятих на себе Україною зобов’язань.

Він зазначив, що за результатами роботи експертної місії ЄС з оцінки прогресу виконання Україною критеріїв другої фази плану, країна отримала позитивну оцінку в питаннях управління кордонами, безпеки документів, міграції та притулку, боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Глава держави відзначив важливість завершення роботи за тими напрямками, де ще є відставання у виконанні рекомендацій Європейської Комісії. Йдеться про боротьбу з корупцією та організованою злочинністю, питання дискримінації та внесення необхідних змін до трудового кодексу, що необхідно зробити парламенту.

0

302