Правоохоронці та експерти вирішували, як боротись з корупцією

Експерти та правоохоронці сьогодні шукали рецепт боротьби з корупцією в Україні. Так готувалися до завтрашнього антикорупційного форуму, який Міхеїл Саакашвілі скликає у Києві, інформує телеканал 24.

Офіцер з особливих доручень СБУ Роман Трофименко визнає: найкорумпованіші в Україні саме правоохоронні органи. Однак грузинський варіант — звільнити всіх, у нас не спрацює. Бо у нас надто багато чиновників, кажуть самі грузини. Та й ті кроки, які вже зроблені, закордонні спеціалісти не високо оцінюють.

Поява антикорупційного бюро та антикорупційного прокурора — це добре, визнає індонезійський бізнесмен Дебнат Гухарой. Однак чи зможуть вони протистояти тиску українських політиків.

У Генпрокуратурі переконують — Україна взяла вдалий старт. Корупцію здолають, але не одразу. Трошки згодом.

Свіжопризначений антикорупційний прокурор Назар Холодницький схоже саме з тої нової генерації правоохоронців, яким старі кадри не страшні. Він неодноразово заявляв — не боїться нікого. Весь Кабмін — наші потенційні клієнти, попереджає Холодницький. Всі: від прем’єра і міністрів до їхніх заступників. Та коли від слів перейде до справи — антикорупційний прокурор так і не пояснив.

0

537