Порошенко: Антикорупційний прокурор має бути призначений до 30 листопада

Антикорупційного прокурора має бути призначено до 30 листопада. Про це президент Петро Порошенко заявив в інтерв’ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір увечері 1 листопада, передає Українська правда.

“Я можу вам сказати конкретну дату: не пізніше я сподіваюся, 30 листопада, країна повинна отримати антикорупційного прокурора, конкурс маэ пройти за абсолютно прозорою процедурою”, – заявив Порошенко.

Також він додав, що кандидат має пройти тести, пройти іспит на поліграфі.

“Ключова позиція відкритості у тому, що якби мене запитали, хто буде антикорупційним прокурором, я чесно скажу – я не знаю”, – додав Порошенко і зауважив, що ця людина однозначно повинна “мати довіру суспільства”.

Порошенко підкреслив, що призначення антикорупційного прокурора – не лише вимога для України для запровадження безвізового режиму з ЄС.

“1 грудня усі корупційні справи – а сьогодні це ракова пухлина України – мають  бути передані з ГПУ. Там не має залишитися жодної справи. І генпрокурор не повинен мати до цього жодного відношення”, – підкреслив президент.

Він додав, до після 1  грудня такими справами буде займатися новостворене Національне антикорупційне бюро, і Верховна Рада має проголосувати закон про Національне бюро розслідувань..

0

365