Лупайте сю скалу: у Києві стартувала школа депутата від МЦР

12-13 лютого ГО “Міжнародний центр реформ” спільно з партією “Сила людей” провели школу для майбутніх кандидатів в депутати в місцеві ради.

Участь у школі взяли близько ста небайдужих громадян, які хочуть впроваджувати якісні зміни на місцях.

Спікерами першої частини школи стали: Валерій Пекар, засновник візійного проекту “Нова Країна”, Олександр Носаль, директор МЦР, Наталія Федоришин, консультант з виборчих кампаній, засновниця Київської школи політтехнологій та Микола Ковальчук, експерт у медіа сфері.

Лекції стосувались практичної та теоретичної частин діяльності депутата. Зокрема, як розвивати свій лідерський потенціал, проводити піар-кампанію, працювати з виборцями.

“В нашій країна зараз така ситуація, що не можна залишатись осторонь. Перш за все, варто почати з себе. Те, що відбувається зараз в Україні результат неправильно розвитку, протягом 25 років. І починаючи з найнижчого щаблю місцевого самоврядування можна змінити ситуацію”, — сказав Олександр Носаль.

Валерій Пекар поділився і своєю візією розвитку країни та розповів про можливі сценарії для України.

Втім, за його словами, найкраще описують нинішню ситуацію слова Івана Франка: “Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить“.

Та побажав учасникам брати на себе відповідальність та працювати.

Фотозвіт першого дня.

Фотозвіт другого дня.

0

931