Керівництво МВС та депутати розробили закон «Про поліцію»

Народні депутати спільно з керівництвом МВС завершили підготовку реформаторського Закону «Про поліцію». Про це заявив народний депутат, голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко, повідомили в прес-службі партії.

«Всі базові реформи з мого проекту: поліція, як неполітичний центральний орган виконавчої влади, конкурсність призначень через поліцейську комісію, контракти на 5 років, вплив самоврядування на чистку кадрів — збережені», — зазначив політик.

З його слів, командою глави МВС України Арсена Авакова і заступник голови МВС Ека Згуладзе додали низку важливих новацій. «Тому, як тільки Кабмін внесе цей закон на розгляд Верховної Ради, я зніму свій проект», — уточнив Луценко.

Політик також зазначив: «Одночасно на засіданні Ради коаліції досягнута домовленість про виділення одного пленарного дня для розгляду пакету правоохоронних законів: про органи внутрішніх справ (за якими МВС нарешті перестає бути радянським міністерством міліції, а стає координатором Національної поліції, Нацгвардії, Прикордонної служби, Міграційної служби та Адміністративного служби), про Національну поліції, про Державний Бюро розслідувань, про Військову поліцію тощо».

Народний депутат впевнений, що цей пакет дозволить провести системну реформу правоохоронного сектора. За словами Ю.Луценка, важливим є те, що очищення персоналу йтиме протягом наступного року одночасно з очищенням судів і прокуратури.

0

878