ДФС вивело з тіні 6 мільярдів гривень

З початку року фахівцями Офісу великих платників податків було виявлено сумнівних операцій на суму майже 6 мільярдів гривень.
Про це йдеться в повідомленні Офісу.
“В основному це безтоварні угоди, які генеруються підприємствами – так званими “зустрічними транзитами”, які займаються підміною товарних позицій. Всі ці угоди відбуваються тільки на папері і не мають відношення до реального руху товарів або послуг”, – повідомили в прес-службі.
“Через мережу транзитних підприємств вони направляються до платників реального сектору економіки з метою мінімізації бюджетних платежів”, – сказано в повідомленні.
Повідомляється, що в результаті припинення формування кредиту на оборотну суму в 6 млрд грн фахівцям Офісу вдалося не допустити прямих бюджетних втрат на суму майже 1,2 млрд грн ПДВ (за рахунок невключення подібних операцій до податкової звітності з ПДВ).
Нагадаємо, Мінфін розробив законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації податкових накладних, щоб спростити процедуру для бізнесу.
В той же час, Кабінет міністрів надав негативний висновок щодо законопроекту про модифікацію системи зупинки реєстрації податкових накладних, розробленого “комітетом Южаніної”.

0

165